Herendi (Óherendi) virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Oherendi-viragmintas-porcelan-tanyer-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-~II2604475
2604475
11319
415
Leírás: Herendi (Óherendi) virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm
: karap_norbert