Fischer & Mieg, Pirkenhammer
leveles kínáló, kézzel festett porcelán... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Fischer-Mieg-Pirkenhammer--leveles-kinalo-kezzel-festett-porcelan-jelzett-1900-korul-~II2603285
2603285
11331
415
Leírás: Fischer & Mieg, Pirkenhammer
leveles kínáló, kézzel festett porcelán, jelzett, 1900 körül, 21x17cm, kopásnyomokkal
: karap_norbert