Herendi zöld szőlő mintás tejkiöntő, kézzel festett porcelán, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-zold-szolo-mintas-tejkionto-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-m8c~II2597819
2597819
11297
415
Leírás: Herendi zöld szőlő mintás tejkiöntő, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:8cm
: karap_norbert