Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2534352
11645
409
80000
Zsolnay pillangó mintás mokkás / kávés készlet és 6 db süteményes tányér. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2532800
11646
409
Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, sérült, m: 19 cm 2532804
11647
409
Zsolnay virágmintás tányér, jelzés nélkül, erősen kopott, d: 24 cm 2532743
11648
409
Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, enyhén kopott aranyozás, jelzett. 2532744
11649
409
Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, enyhén kopott aranyozás, jelzett. 2532745
11650
409
Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, enyhén kopott aranyozás, jelzett. 2532746
11651
409
Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, enyhén kopott aranyozás, jelzett. 2532747
11652
409
40000
Zsolnay pillangó mintás 6 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. 2532545
11653
409
Zsolnay eozin máza porcelán fülbevalópár, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, fém bedugó ragasztott, h: 1,8 cm 2532501
11654
409
Zolnay eozin mázas bordás kaspó, kopásnyomokkal, jelzett, m: 10cm, d: 16 cm 2533601
11655
409
30000
Hollóházi Erika mintás teás készlet 6 személyes, tejkiöntő hiány, + hozzá szendvicses készlet, a tál másféle mintával. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 2539757
11656
409
26000
Hollóházi hamutál Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 10,5 cm és bonbonniere, matricás, jelzett, kopással. 14x9 cm, váza m: 20cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft