Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2532799
11741
409
Wallendorf lány agárral, kézzel festett, jelzett, sérült, m:27 2532795
11742
409
Vadat álló kutya, jelzett porcelán, kopott, m: 12cm 2532787
11743
409
Orion TV feliratú hamutál, jelzés nélkül, kopott, apró lepattanás, d: 14,5cm 2532785
11744
409
Wallendorf nyuszikat etető puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 2532780
11745
409
Német rokokó jelenetes porcelán, jelzett, kopott, m: 22cm 2533015
11746
409
Kávé tartó, fajansz, fém fedéllel, jelzett, kopott, m: 16 cm 2534653
11747
409
Terebess jelzett porcelán váza keleti motívummal, kopott, m:19,5cm 2534642
11748
409
Régi porcelán bögre Beata felirattal, kopott, jelzés nélkül, m:8,5cm 2535576
11749
409
Csellózó hölgyet ábrázoló porcelán figura, jelzett (sérült) m: 23cm 2535588
11750
409
Marienbadi kúrapohár, porcelán, kopott, jelzés nélkül, m: 12 cm 2538288
11751
409
Bodrogkeresztúri? könyves bagoly, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2538755
11752
409
Patay jelzéssel: Női akt. Fehér mázas fajansz, mázrepedésekkel, sérült. 25x23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft