Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2518600
11717
409
Zsáner jelenetes porcelán hamutál, kopott, jelzett: Villeroy Boch, 17x21cm 2424599
11718
409
Zsolnay és Hollóházi (2-2db) bányászkorsók. Klf minták, kor, jelzések. Kopásokkal 2461974
11719
409
2 db kínai porcelán fookutya. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7 cm 1837432
11720
409
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1850683
11721
409
Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm 2362845
11722
409
28000
Sitzendorf figurális gyertyatartó gazdag virág díszítéssel. XIX. sz. vége. Jelzett, kézzel festett, lepattanásokkal. 37 cm 2362124
11723
409
Alba Júlia retró porcelán lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 23cm 2542446
11724
409
Szecessziós fajansz váza. Kézzel festett, formaszámmal jelzett apró kopással 22 cm 2543354
11725
409
Szecessziós fajansz kínáló tál fém kerettel Decor 1711 jelzéssel. Kézzel festett, hibátlan. d: 25 cm 2505894
11726
409
Meisseni virág mintás, matricás porcelán tálka, jelzett, hibátlan, d: 18 cm 2472648
11727
409
Vágh-Weinmann Mihály (1899-1986): Tanya. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 22x26,5 cm 2498692
11728
409
Bavaria 6 személyes mokkás, teás készlet, valamint 6 db süteményes tányér, 6 db lapos tányér, 1 db leveses tál, 1 db szószos tál. aranyozott porcelán, jelzett, kopott. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft