Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2532491
11693
409
Villeroy & Boch dísztányér, 2db, lepattanásokkal, jelzett, d: 30cm 2532494
11694
409
Bakos Éva falikar, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m:20cm 2532741
11695
409
Sylvac angol porcelán kutya, jelzett, kopott, m: 28cm 2532742
11696
409
Sylvac angol porcelán kutya, jelzett, kopott, m: 28cm 2532755
11697
409
V. György kotonázására kiadott ezüst jubileumos díszpohár, kopott, apró sérüléssel, jelzett, m:11cm 2533012
11698
409
15000
Osztrák fajansz kaspó, plasztikus rózsákkal, jelzett, sérült, m:22cm 2535738
11699
409
Cseh étkészlet töredék. 10db lapostányér, 1db levesestányér, 1db fűszertartó, 1db mártásos tál, 1db salátás tál. Jelzés nélkül, Sérült. 2539723
11700
409
Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm 2539721
11701
409
I. világháborús (1914/16) fali dísztányér, színesen festett porcelán, katona jelenettel, kopott, jelzés nélkü, d:22,5cm (gyűjtői darab) 2540767
11702
409
Marosvásárhelyi Orvosi, Gyógyszerészeti, Természettudományi és Technológiai Egyetem dísztányérja. Kézzel festett porcelán, jelzett: Segesvár, kopásnyomokkal, d:29,5cm 2505081
11703
409
14000
Royal Dux porcelán fajdkakas figura, kézzel festett porcelán, apró csorba, jelzett m: 14,5 cm 2446036
11704
409
Viktoria csehszlovák porcelán váza, irizáló réteggel, matrica: Jean-François Millet: Kalászszedők (1857) című festményével díszítve. Jelzett. Kopott. m: 30cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft