Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2498704
11681
409
3 db Hollóházi porcelán sörös korsó fém tetővel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2498707
11682
409
2 db Hollóházi porcelán sörös korsó taxi felirattal, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2411753
11683
409
Hollóházi retro virágos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 30 cm 2520015
11684
409
Hollóházi porcelán Mélyépterv plakett 1948-1978. Matricás, jelzett, hibátlan. díszdobozban d: 8,5 cm 2532622
11685
409
Gránit Mocznik mustártartó edény, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel. m: 24cm 2532624
11686
409
Gránit Dévaj konzervgyár edény, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel. m: 15cm 2532626
11687
409
Gránit edény, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel. m: 23cm 2532792
11688
409
Aquincum fürdőző nő, jelzett, kopott, sérült m: 22cm 2532791
11689
409
Aquincum fürdőző nő, jelzett, kopott, m: 22cm 2538759
11690
409
Aquicum porcelán Hyatt porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, d: 10 cm 2538756
11691
409
Aquicum porcelán dáma figurás kínáló. Matricás, jelzett, kopott. 8x10 cm 2532481
11692
409
Meissen fehér mázas porcelán váza, jelzett, szájperemén csorba, talpán apró lepattanások. M: 23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft