Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2532768
11657
409
Hollóházi Szász Stúdió 1979 MINTA, teáscsésze, kopott, jelzett. 2532770
11658
409
Hollóházi Szász Stúdió 1979 MINTA, teáscsésze, kopott, jelzett. 2542661
11659
409
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 31 cm 2532685
11660
409
Hollóházi porcelán kacsa, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:20 cm 2532773
11661
409
Hollóházi angyalka, kopott, jelzett, m:8cm. 2532771
11662
409
Hollóházi madárpár, kopott, jelzett, m:19cm. 2532758
11663
409
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal30,5 cm 2532756
11664
409
Hollóházi matyó népviseletes férfi. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 30 cm 2532790
11665
409
Hollóházi sétáló nő, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, sérült, m: 25 cm 2535579
11666
409
Hollóházi gyűrűtartó bonbonniere, matricás porcelán, jelzett, kopott. 9x6cm 2539751
11667
409
Hollóházi porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal m: 18 cm . 2539745
11668
409
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal30,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft