Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2540099
11633
409
Zsolnay Marie Antoinette mokkás csésze aljjal 5db+1db alj. Jelzett, kopott. 2539885
11634
409
17000
Zsolnay porcelán modern váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 26,5 cm 2539258
11635
409
Zsolnay aranyszínű-kék mintás kávé kiöntő, porcelán, jelzett, ragasztó nyomokkal, m:18cm 2539246
11636
409
Zsolnay virágmintás szószos tál, porcelán, kopott, jelzett, 23x16cm 2538728
11637
409
15000
2 db Zsolnay, Török János, fehérmázas porcelán (váza, tányér) jelzett, kopott, vaspö9ttyökkel, m:27cm, d:25cm 2536974
11638
409
Zsolnay pillangómintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2535575
11639
409
38000
Zsolnay pillangómintás szendvicses készlet, 6 személyes, tálca + 6 db tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 44x16,5 cm, d: 16,5 cm 2534348
11640
409
40000
Zsolnay virág és pillangó mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34,5 cm 2534349
11641
409
30000
Zsolnay pillangó mintás porcelán lámpa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 57 cm 2541453
11642
409
Kézi festésű matyó dísztányér, jelzett: Szentendre 2000 Káne. kopott, d:23 cm 2541465
11643
409
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 7,5 cm, madárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9,5 cm, bonbonniere, kézzel festett, kopott, d:10 cm 2543387
11644
409
Herendi csipkebogyó mintás, áttört porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 31x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft