Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2411742
11609
409
Zsolnay sültes tál. Matricás, jelzett, kis kopással 36x26 cm 2341068
11610
409
Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5,5 cm 2497356
11611
409
Zsolnay eozin mázas és csontszín porcelán nyaklánc medál, szövet láncon. Minimális mázhibával, jelzés nélkül, eredeti dobozával. 60 mm 2505914
11612
409
Zsolnay virágmintás süteményes tányér készlet, 6 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, néhányon mázrepedésekkel, d: 18 cm 2505900
11613
409
Zsolnay virág mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 11x7 cm 2492919
11614
409
Zsolnay lóhere mintás porcelán váza, matricás porcelán, jelzett, 1920 körül, sérült m: 14 cm 2542475
11615
409
Zsolnay porcelán tál, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 18,5 és 24 cm 2520908
11616
409
4800
Zsolnay Pompadour mintás váza és tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:18 cm, d: 12 cm. 2534934
11617
409
30000
Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2534933
11618
409
30000
Zsolnay porcelán teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2532533
11619
409
Zsolnay antik virágmintás porcelán tányér, cca 1878-1890. Kézzel festett, jelzett (kék családi pecsét), mázrepedésekkel, a szélén javított. d: 22 cm 2534914
11620
409
2 db Zsolnay porcelán tálka, ovális alakú, virág illetve pillangó mintás, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d:11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft