Kínai tea szertartáshoz való Quinghuaci porcelán készlet dísz dobozban, újszerű állapotban. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan. / Chinese tea ceremony set in original box and bag:
Bacchanália puttókkal. Festett biszkvit porcelán fali dísz. Jelzés nélkül. Kis kopással. Kissé sérült, bársonnyal bevont fa táblán. XIX. sz. vége. Porcelán tábla mérete 35x19 cm, alap mérete 44x29 cm / Putto-bacchanaly. Vintage porcelain ornament. Hand painted on velvet covered wooden table, (worn). 19th century 35x19 cm, 44x29 cm
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm.