Porcelán

Tételek száma: 318

Hutschenreuther német limitált karácsonyi dísztányér, 1979, kézzel festett porcelán (Ole Winther), jelzett, hibátlan d: 31cm
11705.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kínai tea szertartáshoz való Quinghuaci porcelán készlet dísz dobozban, újszerű állapotban. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan. / Chinese tea ceremony set in original box and bag:
11706.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ludwigsburgi virágmintás asztali kínálótál, jelzett, részben kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm
11707.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Don Quijote de la Mancha és hű társa Sancho Panza, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm
11708.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Bacchanália puttókkal. Festett biszkvit porcelán fali dísz. Jelzés nélkül. Kis kopással. Kissé sérült, bársonnyal bevont fa táblán. XIX. sz. vége. Porcelán tábla mérete 35x19 cm, alap mérete 44x29 cm / Putto-bacchanaly. Vintage porcelain ornament. Hand painted on velvet covered wooden table, (worn). 19th century 35x19 cm, 44x29 cm
11709.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Porsgrung porcelán tál, 2 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17 cm
11710.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Bing és Grondhal porcelán karácsonyi tál, 4 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm
11711.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
KPM porcelán asztali dísztál, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 32×24 cm
11712.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Sevres madármintás porcelán asztali kínálótál, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm
11713.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11714.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Antik Altwien teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, XIX. sz. első fele, fedele hiányzik, kopott, lepattanásokkal, m: 9,5, d: 18,5cm
11715.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
2 db uralkodói büszt, két biszkvit porcelán figura jelzés nélkül 7 cm
11716.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft