Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2444596
11729
409
Limoges porcelán ragutál aljával, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, kopással d: 30 cm m: 20 cm 2466424
11730
409
Kínai teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, sérült, hiányos 2398825
11731
409
Schielholz porcelán áttört, lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 19 cm 2398815
11732
409
Kehely. Virág mintával. Aranyozott. XIX. sz. vége. Jelzés nélkül. Kopásokkal m: 14 cm 2532483
11733
409
Royal Delft kézzel festett fajansz tányér, mázrepedésekkel, jelzett, d: 19,5cm 2532660
11734
409
MZ Altrohlau I. világháborús magyar huszárok bögre. Matricás, jelzett, kopásokkal. m: 9,5 cm 2532661
11735
409
MZ Altrohlau I. világháborús magyar huszárok bögre. Matricás, jelzett, kopásokkal. m: 9,5 cm 2532738
11736
409
Vágtató lovak, festett porcelán, jelzett, kopott, m: 19 cm 2532767
11737
409
Fischer Emil gyömbértartó, mázrepedésekkel, jelzett, m: 10cm 2532765
11738
409
Füles vázapár, matricás porcelán, jelzés nélkül, kopott, m: 17cm 2532763
11739
409
Városlődi kerámia bonbonniere, jelzett, kopásnyomokkal, d: 13cm 2532761
11740
409
Népi vázapár, kerámia, egyik füle ragasztott, jelzés nélkül, kopott, m: 32cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft