MZ Altrohlau I. világháborús magyar huszárok bögre. Matricás, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/MZ-Altrohlau-I-vilaghaborus-magyar-huszarok-bogre-Matricas-jelzett-kopasokkal-m-9-5-cm~II2532660
2532660
11734
409
Leírás: MZ Altrohlau I. világháborús magyar huszárok bögre. Matricás, jelzett, kopásokkal. m: 9,5 cm
: tm