Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2349515
11801
409
3 db különböző kávés kiöntő Hutschenreuter, Haas & Cjzizek. Matricásak, jelzettek, minimális kopással. 17 cm, 20 cm, 25 cm 2357600
11802
409
Bavaria Schinding porcelán teás készlet. Hiányos. Matricás, jelzett, kopásokkal. 2378484
11803
409
Epiag mitológiai jelenetes porcelán dísztányér. Matricás, jelzett, hibátlan. 25 cm 2395995
11804
409
Walbazyc - Zbósnicki lengyel porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 13x13 cm 2357588
11805
409
Nagy méretű lovas váza. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 34 cm 2357491
11806
409
3 db aranyozott porcelán tányér, díszdobozban. Kína, Peking, Toledo d: 14,5 cm 2535093
11808
409
3400
3 db klf porcelán mokkás csésze. Meisseni, Wallendorf, jelzés nélkül. Matricás, jelzett, minimális kopással. 2535027
11809
409
4 db Rosenthal tányér. 2 db lapos, 2 db mély Jelzett, kopásokkal. d: 25 cm 2535002
11810
409
Britannia porcelan Austria Karlsbad zenészt ábrázoló porcelán tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 19 cm 2534981
11811
409
Rosenthal porcleán váza. kézzel festett, jelzett, kopásokkal m: 10 cm 2534800
11812
409
Myotts Country Life fajansz tányér, lepattanással, jelzett. d: 20 cm 2518590
11813
409
Air France feliratú porcelán hamutál, kopott, jelzett, 16x20cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft