Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2518596
11814
409
Lido feliratú porcelán hamutál, kopott, jelzett: Limoges, 16,5x20cm 2515064
11815
409
Weimar sárkányos porcelán kínálótál, kézzel festett, kopott, jelzett, d: 31 cm 2491668
11816
409
2 db kis méretű kínai díszváza sárkányos díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, gyári hibákkal, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2539058
11817
409
Bakos Éva: Virágos bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, 8,5x8,5 cm 2538539
11818
409
1972 Müncheni Olimpia porcelán tányér. Matricás, jelzett, kis kopással d: 9 cm 2538998
11819
409
Kis porcelán figurák gyűjteménye Aquincum, Hollóházi stb. 2538736
11820
409
Karlovy Vary fürdőpohár. 1937. Matricás, jelzett, kis kopással. 15 cm 2518585
11821
409
Laurent Perrier feliratú porcelán hamutál, kopott, jelzett, 16x20cm 2543407
11822
409
Bavaria porcelán teás kanna. ezüst mázzal, kopott. Jelzett. 27x18 cm 2482255
11823
409
Kahla Pirna porcelán tálka címeres. Kézzel festett. jelzett, kopásokkal 10x7 cm 2475987
11824
409
Faberge jellegű porcelán tojás, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 2492971
11825
409
Wedgwood vázácska, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft