1972 Müncheni Olimpia porcelán tányér. Matricás, jelzett, kis kopással... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/1972-Muncheni-Olimpia-porcelan-tanyer-Matricas-jelzett-kis-kopassal-d-9-cm~II2538539
2538539
11818
409
Leírás: 1972 Müncheni Olimpia porcelán tányér. Matricás, jelzett, kis kopással d: 9 cm
: karap_norbert