Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2504004
11765
409
Kínai porcelán bonbonniere nagy méretű, jelzett, kopott d: 18 cm 2413294
11766
409
Camina román figurális porcelán, virágos tálat tartó puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2319230
11767
409
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm 2398520
11768
409
Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm 2541531
11769
409
2 db Hutschenreuter kínáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 28 cm 2541566
11770
409
Tirschenreut + Marienbad Ingres 3 db hagyma mintás tálka. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d: 14 cm 2541567
11771
409
Tirschenreut 3+3+3 db hagyma mintás tányér. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d: 19-25 cm 2541570
11772
409
Delft Ter Steege BV szélmalmot ábrázoló dísztényér Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d: 16 cm 2541571
11773
409
Schuman Arzberg Tradition áttört porcelán tényér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 18,5 cm 2541572
11774
409
Hutschenreuter Ole Winther - Januar porcelán tényér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 16 cm 2541569
11775
409
Delft 3 darabos fajansz váza szett. Máz alatti kék festéssel, jelzett, egyiken hajszál-repedéssel m:25-28 cm 2541568
11776
409
Hutschenreuter hagyma mintás mustáros edényke . Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft