Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2541584
11789
409
Hutschenreuter karácsonyi mintás tál. Falra akasztható, biszkvit peremmel. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 25,5 cm 2538186
11790
409
Haas & Czjzek Schlaggenwald csehszlovák porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett (Bakosné kézifestés), kopásnyomokkal, d: 14,5 cm 2538073
11791
409
Wagner & Apel Bertram fagyit nyaló kisfiú, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13 cm 2538082
11792
409
Wagner & Apel Bertram cica és kutya pár, 2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, az egyik javított, m: 9,5 cm 2538068
11793
409
Virágmintás porcelán emlékbögre, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2538052
11794
409
Virágmintás porcelán emlékbögre, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2538060
11795
409
Virágmintás, rózsaszín porcelán emlékbögre, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2538063
11796
409
Püspökfürdői porcelán emlékbögre, kézzel festett, jelzés nélkül, kopottas, m: 9 cm 2538065
11797
409
Porcelán emlékbögre, kézzel festett, jelzés nélkül, kopottas, m: 10,5 cm 2494014
11798
409
Bonbonnier matricás porcelán, jelzett. Kopott, d: 12 cm 2442873
11799
409
Cseh mitológiai jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopott, foltos, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 11 cm 2376810
11800
409
Schumann Bavaria design váza. Piros, fehér, arany. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal / Design vase m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft