Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2532783
11595
409
Herendi hecsedli mintás váza, m: 14 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopásnyomokkal. 2532739
11596
409
Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, (tervező:Sinkó András), sérült, m:15 cm, h:31 cm 2532801
11597
409
Zsolnay juhász és kutyája, kézzel festett, jelzett, sérült, m:22 cm 2533006
11598
409
Zsolnay porcelán Szent IStván figura, fehér mázas, jelzett, kis kopásnyommal, m: 22 cm 2534950
11599
409
Zsolnay porcelán "Könyvet olvasó fiú", kézzel festett, jelzett, nyaka ragasztott, m:18,5 cm (tervező:Sinkó András) 1930körül 2539748
11600
409
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 26 cm 2537531
11601
409
48000
Zsolnay vetkőző akt, eozin mázas, jelzett, hibátlan. m: 26 cm 2493862
11602
409
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930körül 2493947
11603
409
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2413348
11606
409
Zsolnay virágmintás 4 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 2433373
11607
409
55000
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2433295
11608
409
4800
Zsolnay rózsaszín porcelán tálca. Matricás, jelzett, kopással. 39x16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft