Zsolnay rózsaszín porcelán tálca. Matricás, jelzett, kopással. 39x16 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-rozsaszin-porcelan-talca-Matricas-jelzett-kopassal-39x16-cm~II2433295
2433295
11608
409
4800
Kikiáltási ár:
4 800 Ft 12,73 EUR , 13,71 USD
Leírás: Zsolnay rózsaszín porcelán tálca. Matricás, jelzett, kopással. 39x16 cm
: pelikán_kristóf