Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2532500
11546
409
Herendi Tertia táncoló juhászok, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, egyik derekánál apró tűzrepedés. m: 22 cm 2532499
11547
409
24000
Herendi Tertia táncoló pár, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2532498
11548
409
22000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29,5 cm 2532497
11549
409
50000
Herendi Tertia nagyméretű amazon, Lőte Éva tervei alapján készült, színesen festett porcelán figura. Jelzett. Kopásnyomokkal, apró gyári mázhibával. m: 41 cm. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION) 2532496
11550
409
50000
Herendi fürdőző nő, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, Lux Elek terv, jelzett, m: 35 cm 2532495
11551
409
50000
Herendi Tertia fürdőző nő, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, Lux Elek terv, jelzett, m: 55 cm 2538721
11552
409
40000
Herendi Párizs lángja, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, szépen restaurálva m:30,5cm 2538874
11553
409
Herendi Jézus, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:30 cm 2538880
11554
409
14000
Herendi bányász, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:29 cm 2538892
11555
409
15000
Herendi nyúl, fehérmázas porcelán, jelzett, hibátlan m: 30,5 cm 2541446
11556
409
Herendi madárkák virágon. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással m: 7 cm 2358633
11557
409
28000
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19, h:21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft