Herendi Tertia táncoló pár, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Tertia-tancolo-par-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-m-27-cm~II2532499
2532499
11547
409
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 64,86 EUR , 70,59 USD
Leírás: Herendi Tertia táncoló pár, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 27 cm
: karap_norbert