Herendi Tertia táncoló juhászok, kézzel festett porcelán, jelzett, kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Tertia-tancolo-juhaszok-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-egyik-derek~II2532500
2532500
11546
409
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Herendi Tertia táncoló juhászok, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, egyik derekánál apró tűzrepedés. m: 22 cm
: karap_norbert