Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2524753
11533
409
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, süteményes tányér. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 18,5 cm 2524752
11534
409
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, süteményes tányér. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 18,5 cm 2448157
11535
409
240000
cca 1900 Zsolnay ökörvér mázas díszkaspó.
Kézzel festett mázas porcelánfajansz.
Ritka magyar tájábrázolás Vajdahunyad vára, Hortobágy.
Alján Zsolnay öttornyú körpecsétes jelzés, (hajszál repedt, kopott) m:17cm, d:27cm
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
2490853
11537
409
80000
Herendi Hadik huszár, tervező: Kisfaludy Strobl Alajos. Színesen festett porcelán. kopott. Jelzett. m: 40 cm 2492923
11538
409
Herendi (1944) Poisson mintás erőleveses csésze. Kézzel festett porcelán. Jelzett. Kopott. M: 6 cm 2479266
11539
409
180000
Herendi Viktória mintás porcelán kínáló, kagyló alakú kínáló tálakkal, masszív delfinfogóval, arany peremfestéssel. Peremén apró restaurálással. Korának megfelelő kopásokkal.
Jelzett. d:51 cm, m: 23cm. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2479286
11540
409
100000
Schütz Cilli fali dísztál. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében leopárdcápa korallok között. Jelzett. Korának megfelelő mázrepedésekkel. d: 42 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2479417
11541
409
100000
Fali dísztál pár. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében Ámor és Psziché jelenettel. Jelzett. Formaszám: 20672. XIX sz. második fele. Korának megfelelő mázrepedésekkel, mázhibával és kopásokkal. d: 40 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2537751
11542
409
50000
Herendi Fleur des indes vertes mintás süteményes tányér. Kézzel festett, kopásnyomokkal, hibátlan. jelzett. 6 db. 2484665
11543
409
24000
Herendi porcelán fehér mázas Pho kutya, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2532759
11544
409
30000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29,5 cm 2532760
11545
409
Herendi porcelán madár virágokon, kézzel festett, jelzett, restaurált, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft