Herendi Hadik huszár, tervező: Kisfaludy Strobl Alajos. Színesen feste... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Hadik-huszar-tervezo-Kisfaludy-Strobl-Alajos-Szinesen-festett-porcelan-kopott-Jelze~II2490853
2490853
11537
409
80000
Kikiáltási ár:
80 000 Ft 216,22 EUR , 235,29 USD
Leírás: Herendi Hadik huszár, tervező: Kisfaludy Strobl Alajos. Színesen festett porcelán. kopott. Jelzett. m: 40 cm
: karap_norbert