Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2433206
11570
409
6500
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm 2472873
11571
409
24000
Herendi Hecsedli mintás lámpa, Kézzel festett, méhsejtes áttört duplafalú porcelán, jelzett, hibátlan, Erősen sérült ernyővel. 64 cm 2505902
11572
409
Herendi virágmintás kaspó, m: 12 cm. Jelzett, kézzel festett, kopott. 2492967
11573
409
Herendi Tertia rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel d: 11 cm 2505917
11574
409
38000
Óherendi áttört kosár, virágokkal díszített, két füllel, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 25 cm 2539789
11575
409
Herendi aranyozott porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 9,5x9,5 cm 2539784
11576
409
Herendi aranyozott porcelán oroszlánlábas váza. Kézzel festett, jelzett, kopással. d: 14,5 cm , m: 13 cm 2523939
11577
409
Herendi 1941 virág mintás nagy méretű fedeles cukortartó, jelzett, kopásnyomokkal, madár csőrén lepattanás. M: 11 cm, d: 12cm 2523951
11578
409
Herendi virágmintás talpas kínáló tálca, kézzel festett porcelán, benyomott jelzéssel és festett festő névvel: Szabó Zsuzsa. Kopott, m: 8cm, d: 26x20 cm. 2530879
11579
409
Herendi virágmintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, másodosztály, törött, sérült, m: 15,5 cm, d: 19 cm 2494010
11580
409
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 13x13 cm 2538029
11582
409
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft