Óherendi áttört kosár, virágokkal díszített, két füllel, kézzel festet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Oherendi-attort-kosar-viragokkal-diszitett-ket-fullel-kezzel-festett-jelzett-kopott-~II2505917
2505917
11574
409
38000
Leírás: Óherendi áttört kosár, virágokkal díszített, két füllel, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 25 cm
: karap_norbert