Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2534969
11621
409
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 2538182
11622
409
Zsolnay fogpiszkáló-/gyufatartó és tálka. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, 7x5 cm 2541560
11623
409
Zsolnay porcelán kulacs "Máriagyüdi emlék", matricás, jelzett, lábán gyári repedéssel, m: 7,5 cm 2398238
11624
409
Zsolnay Pompadour mintás porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélküli, hibátlan. m: 14 cm 2441541
11625
409
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopottas, 10,5x10,5x6cm 2543281
11626
409
Zsolnay Pillangó mintás kiskaapó, jelzett, kopott, m:7cm 2543277
11627
409
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, kopott, jelzett, m: 20cm 2542669
11628
409
24000
Zsolnay 6 személyes teáskészlet, aranyozott díszítéssel, kopott, jelzett. 2542631
11629
409
Zsolnay porcelán pillangómintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 2541565
11630
409
Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett hibátlan. 8,5 cm 2541564
11631
409
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2541563
11632
409
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft