Zolnay eozin mázas bordás kaspó, kopásnyomokkal, jelzett, m: 10cm, d:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zolnay-eozin-mazas-bordas-kaspo-kopasnyomokkal-jelzett-m-10cm-d-16-cm~II2532501
2532501
11654
409
Leírás: Zolnay eozin mázas bordás kaspó, kopásnyomokkal, jelzett, m: 10cm, d: 16 cm
: karap_norbert