Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2470301
10097
404
Gábris Ferenc (?-): Virágzó rét. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fa keretben. 30×40 cm 2493266
10098
404
Gallé Tibor (1896-1944): Firenzei torony, 1923. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26,5x21,5 cm 2493264
10099
404
Gallé Tibor (1896-1944): Firenzei részlet. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21,5×27 cm 2458072
10100
404
Leo GAVAZZI (1922): Kompozíció. 2/18
Linómetszet, papír, üvegezett keretben, 21x21 cm 2404457
10101
404
Gergó József (?-): Rózsa. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 18x12 cm 2472621
10102
404
Gibellini, Luisa (1950-), kétoldalas mű: Fecskék, 1990. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán toszkán ház. 20×14 cm 2494408
10103
404
Kuno Gonschior (1935-2010): Zöld-narancs kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 26x6 cm 2452929
10104
404
4600
Gross Arnold (1929-2015): Cirkuszosok. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x30,5 cm 2495827
10105
404
15000
Gross Arnold (1929-2015): A művészet dicsérete. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. Üvegezett keretben. 20x37 cm 2452925
10106
404
4600
Gross Arnold (1929-2015): Művésztelep. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x20 cm 2452932
10107
404
4600
Gross Arnold (1929-2015): Kondor Béla emléklap. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 18,5x27 cm 2495433
10108
404
G. Szántó András (?-2002): Részeges csendélet, 1974. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 32,5x43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft