Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2496277
10072
404
Dombay Győző (1942-1994): Női figura. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 47×36 cm 2492749
10073
404
11000
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Téli táj. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 25×46 cm 2431413
10074
404
Dudás Jenő (1902-1991): Hegyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 31×29,5 cm 2494647
10075
404
Duray Tibor (1912-1988): Téli örömök. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 2448710
10077
404
15000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Befőtt hattyúval, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (32/50). Lapméret: 21×15 cm 2448704
10078
404
15000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Szoborterv, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×15 cm 2379037
10079
404
19000
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Az ötezer férfit megvendégeli, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm 2492325
10080
404
Egyeki Aladár (?-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent, fa keretben, 32×42 cm 2493183
10081
404
Ék Sándor (1902-1975): József Attila, Elégia. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 22×15,5 cm 2494078
10082
404
Ék Sándor (1902-1975): Petőfi, föltámadott a tenger, I. variáns. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 22×15,5 cm 2496209
10083
404
3400
Élesdy István (1912-1987): Budavári utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, sérült. 29x39 cm 2494423
10084
404
Fábiánné Biczó Ilona (1886-1970): Táj. Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft