Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2494553
10060
404
Czibor Ildikó (1969- ): Bluray. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm 2494547
10061
404
Czibor Ildikó (1969- ): Metifox. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm 2492312
10062
404
D'Albini Zsuzsanna (?-), 7 db mű: A 7 főbűn. Olaj, karton, jelzés nélkül. 3 db hátoldalán címkén feliratozott. 36,5x27,5 cm 2472440
10063
404
Damó István (1951-): Elégia, 2019. Szitanyomat, papír, jelzett. 11/15 számozással. 46×46 cm 2495355
10064
404
14000
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Ruhatanulmány. Akvarell, kréta, papír. Jelezve jobbra középen. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Sarkaiban kisebb hiányokkal. 46x31 cm 2495348
10065
404
28000
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Lovak. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Sarkaiban kisebb hiányokkal. 20,5x30,5 cm 2411829
10066
404
Dési Huber István (1895 - 1944): Bogárka (1927). Rézkarc, papír, jelzett. 16x11 cm Üvegezett keretben. 2495538
10067
404
Dienes István (1905-1977): Hölgy virágokkal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x49,5 cm 2495544
10068
404
Dienes István (1905-1977): Dombos táj. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31x46 cm 2495540
10069
404
9500
Dienes István (1905-1977): Kerti társaság. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x44 cm 2495553
10070
404
9500
Dienes István (1905-1977): Vízparti táj (Balaton?). Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 50x60 cm 2495549
10071
404
14000
Dienes István (1905-1977): Balatonszepezd, 1959. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30x46 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft