Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2457258
10036
404
13000
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Orbis pictus
Szitanyomat, papír. 34x23cm, jelzett. üvegezett keretben, hullámos 2406651
10037
404
38000
Borgó György Csaba (1950- ): Stick w dajenu. Szerigráfia, papír, jelzett. számozott (22/25). 88×62 cm 2493172
10038
404
Bozóky Mária (1917-1996): Kafka illusztráció, 1983. Akvarell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu alján feliratozott, 19×14 cm 2472619
10039
404
Bugyács Sándor (1951-): Labdázók (cím nélkül). Tus, papír, jelezve jobbra középen. Fa keretben. 20x27,5 cm 2448733
10040
404
Frederick D. Bunsen (1952 - ): Gesztusok (cím nélkül), 1992. Litográfia, papír, jelzett, számozott (127/200). Kányádi Sándor: Vae Victis c. mappából. Lapméret: 33×35 cm 2493258
10041
404
Bükkösi Gábor (1920-1994): Notre Dame, Párizs. Filctoll, papír, jelzett. Paszpartuban, 29x19,5 cm 2492954
10042
404
Domenick Capobianco (?-): Zip-Zap!, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (48/60), 63×83 cm 2491726
10043
404
Conrad Gyula (1877-1959): Tivoli. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, foltos, 30×24 cm 2493270
10044
404
Cs. Kovács László (1929-2001): Lovak. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 40x27 cm 2495314
10045
404
Csabai Wágner József (1888-1967): Téli táj. Ceruza, lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, kissé foltos paszpartuval, 26×36 cm 2077226
10046
404
32000
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Téli falu határ. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 50×67,5 cm 2493974
10047
404
34000
Cselényi Walleshausen Zsigmond (1887-1978): Nizza, 1927. Ceruza, akvarell, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 28x22 cm / Zsigmond Cselényi Walleshausen (1887-1978): Nice (Nizza), 1927. Pencil and watercolour on paper. Signed. Mounted on board. A bit spotty. Framed. 28x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft