Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Téli falu határ. Olaj, vászon, f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500009/Csallokozi-Farkas-Lorinc-1898-1966-Teli-falu-hatar-Olaj-vaszon-farostra-kasirozva-jelz~II2077226
2077226
10046
404
32000
Kikiáltási ár:
32 000 Ft 86,49 EUR , 94,12 USD
Leírás: Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Téli falu határ. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 50×67,5 cm
: turóczi_márk