Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2448532
10338
404
Vincze András (1914-1987): A dóm. Monotípia, papír, jelzett a hátoldalán. Felső része papírra kasírozva. Lap széle sérült. 50x23,5 cm 2448531
10339
404
Vincze András (1914-1987): Faluvég (Alpár). Monotípia, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal, paszpartu nélkül. Sérült. 49x35 cm 1991127
10340
404
Vincze Győző (1925-2001): Sziklás táj, vegyes technika, papír, foltos, jelzés nélkül, 46×63 cm 2482096
10341
404
Vinkler László (1912-1980): Bibliai jelenet. Lavírozott tus, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fa keretben, 29×39,5 cm 2415249
10342
404
4800
Weber József (?-?): Tabáni udvar, rézkarc, papír, jelzett, 31x23,5 cm Üvegezett keretben. 2491865
10343
404
Weninger Ida (?1860-1883?): Virágok, 1873, Pest. Akvarell, papír, jelzett, foltos, 32x32 cm 2492054
10344
404
Zajti Ferenc (1886-1961): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett, sérült. 36,5×50,5 cm 2493396
10345
404
3200
Zádor István (1882-1963): Cigány tábor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21x36 cm 2492294
10346
404
Zórád Géza (1896-1959): Hazafelé. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben. 24x34,5 cm 2494642
10347
404
Zugor Sándor (1923-2002): Öreg erdő (szarvas). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft