Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2468903
10133
404
19000
Hollós-Holczer Károly (1873-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, korabeli keretben, 67×55 cm 2494087
10134
404
15000
Hincz Gyula (1904-1986): Fekvő akt. Rézkarc, papír, jelzett, 9×19,5 cm 2494929
10135
404
14000
Horváth G. Andor (1876-1966): Tanya napsütésben. Olaj, karton. Jelzett. Kissé sérült. Sérült fa keretben, 24×40 cm 2404353
10136
404
Horváth Kinga (1971-): Kilátás Budáról a Szabadság-hídra. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalán. 8,5×12,5 cm 2406532
10137
404
Illés Árpád (1908-1980): Tövisek. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 1/25. Plexiüvegezett keretben. 12x10,5 cm 2494621
10138
404
Imao Keinen (1845 - 1924): Kismadarak. Fametszet, papír. Jelzett. 17x23cm (Könyvillusztráció egy darabja: Madarak és virágok festményalbum. 1892.) Korának megfelelő állapotban. 2431407
10139
404
3200
Iván Szilárd (1912-1988): Tihanyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (89/100), kissé foltos, lapszéli szakadásokkal, 29×38,5 cm 2486838
10140
404
Iván Szilárd (1912-1988): Vándor. Rézkarc, papír, jelzett, 24x33 cm 2319431
10141
404
36000
Jankai (Jankay, szül. Deutsch) Tibor (1899-1994): Gesztenyesor. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Fa keretben. 76,5×67 cm / Tibor Jankai (Jankay, n. Deutsch, 1899-1994): Chestnut trees. Oil on canvas, signed. With description on the reverse. Framed. 76,5x67 cm. 2494637
10142
404
Jánossy Ferenc (1926-1983): Falusi táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 2495339
10143
404
Jeges Ernő (1898-1956): Halászbástya este. Linómetszet, papír, jelzett. Jeges Ernő autográf ajándékozási soraival Sárdy Brutus festő, restaurátor részére 1940-ből. Lap szélén kisebb folttal, 16x25 cm 2448794
10144
404
Pierre Joly (?-): Francia nyelvű bevezető a Hommage á Pátkay mappához. Szitanyomat, papír. 33x25 cm. Jótékonysági árverés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft