Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2495426
10109
404
G. Szántó András (?-2002): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. 50x40 cm 2497245
10110
404
4600
G. Szántó András (?-2002): Kriszti. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 46x36 cm 2497234
10111
404
G. Szántó András (?-2002): Vörös virágok, fehér vázában. Olaj, farost, jelzett. 51x40,5 cm 2474206
10112
404
G. Szántó András (?-2002): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén autográf felirattal. Bal felső sarkában apró sérüléssel. 70x50 cm 2497372
10113
404
G. Szántó András (?-2002): Szigligeti tavasz. Olaj, farost, jelzett. 45x60 cm 2497241
10114
404
G. Szántó András (?-2002): A boldogság kék madara. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán pecséttel. Fa keretben. 34x40 cm 2493375
10115
404
Görög Rezső (1930- ): Tópart. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kis gyűrődéssel 23x38 cm 2409902
10116
404
Gubcsi Attila (1954-2020): Lány rózsákkal. Szén, papír. Jelzett. 70x47 cm. Üvegezett fa keretben. 2404710
10117
404
Gy. Molnár István (1933-2010): Konstruktivista kompozíció, 1980. Szitanyomat, velúrpapír, kartonon, jelzett, számozott. Foltos. 50x37,5 cm 2497034
10118
404
5500
Gy. Molnár István (1933-2010): A város este (Budapesti látkép). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19,5×29 cm 2492169
10119
404
Győrffy István (1890-1970): Férfi portré, 1920-30 körül. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hátoldalán címkén feliratozott. 55x48 cm 2428507
10120
404
Győrffy Sándor (1951-): Hommage á Wim Wenders I., 1986. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A 12/16 számozással. 62x48 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 36. oldal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft