Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2472545
10205
404
3800
Miklosovits László (1944-): Salgóbánya. Szitanyomat, papír, jelzett, hátoldalán számozott (5/5) és autográf ajándékozási sorokkal, 42x30 cm 2359071
10206
404
Misch Ádám (1935-1995): Motívumok (eredetileg cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír, jelzett és datált (Misch 73), próbanyomat "Probedruck" jelzéssel, lapméret: 50x35 cm 2460176
10207
404
Mizser Pál (1941 - ): Vándor.
Olaj, farost. Jelzett, sérült, 50x90cm 2460173
10208
404
Mizser Pál (1941 - ): Romos táj.
Olaj, kasírozott vászon. Jelzett, sérült, 60x80cm 2411842
10209
404
Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): A 100 éves Mátyásföld. Filc, papír. Plakát terv, több kis képből. Mindegyik jelzett. Össz. 70x57 cm 2428544
10210
404
Monori Kovács Jenő (?-?): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 15×20,5 cm 2314443
10211
404
Móra László (1947-): Savanyúság. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Kisebb felületi sérülésekkel. 48x37 cm 2314478
10212
404
Móra László (1947-): A kukkoló. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel (karcolásokkal) és foltokkal. 81x44 cm 2491769
10213
404
Muhits Sándor (1882-1956): Női akt. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, foltos, 30×38 cm 2491750
10214
404
Muhits Sándor (1882-1956): Üveg tervek, 1930-40 körül. Ceruza, akvarell, papír, jelzés nélkül, sérült, foltos, 40×59 cm 2491735
10215
404
Muhits Sándor (1882-1956): Szent Imre. Tus, akvarell, papír, jelzett (paszpartu által takarva), 26×15 cm 2495410
10216
404
11000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarca, papír, jelzett a karcon, foltos, 20×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft