Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492625
10254
404
38000
Rácz András (1926-2013): Csendélet. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelzett. 60x45 cm 2492366
10255
404
Radnayné (Radnainé) Bauer Erzsébet (1897-1976): Bakonyi csárda. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, lap széle kissé foltos, 23,5×30 cm 2430892
10256
404
Redő Ferenc (1913-2012): Behavazott porta. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA I./II. számozással. Autográf ajándékozási sorokkal. Paszpartuban. 24x40 cm 1462675
10257
404
Regdon Irén (?-?): Görög utcarészlet. Ceruza, papír, jelzett, 23×17 cm 2259274
10258
404
Regdon Irén (1945-): Zsolt fiam. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 23×18,5 cm 2495396
10259
404
Remsey Jenő (1885-1970): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 18x30 cm. 2495318
10260
404
Réti Mátyás (1922-2002): Táj. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×32 cm 2472148
10261
404
Rippl-Rónai József (1861-1927): Női alak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24,5×16 cm 2415243
10262
404
24000
Rippl-Rónai József (1861-1927): Ülő akt (Fürdés előtt), 1948-as lehúzás. Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. Számozott. 31x25,5 cm Paszpartuban 2497407
10263
404
Róna, szül. Rosner József (1861-1939): Női portré, 1877. Ceruza, papír. Jelzett (Rosner). Lap alján Khoor József (1817-1880), feltehetően Róna József tanárának aláírásával. Lap széle sérült. Feltekerve. 20x32 cm 2403917
10264
404
Rozanits Tibor (1931), 10 db mű: "Íriszek Firenzéből". Rézkarc, papír, minden lap jelzett és számozott (26/100). Az 1984-ben megjelent "Íriszek Firenzéből" c. 15 lapos mappából. 8x6 cm 2438311
10265
404
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ülő akt. Ofszet, akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29×41,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft