Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2473846
10278
404
2200
Somlai Vilma (1938-2007): E.J. emlékére, 1983. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, lap széle foltos, paszpartuban, 20×20 cm 2474649
10279
404
Somlai Vilma (1938-2007): Eső után. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a művész pecsétjével, 25×35 cm 2492115
10280
404
15000
Somogyi Ágoston (?-?): Férfi portré, 1900-20 körül. Olaj, vászon, jelzett, 52x40 cm 2494400
10281
404
38000
Somogyi Laura (1971-): "Textes Deleuze". Vegyes technika, fatábla, jelzett a hátoldalán. 44x31 cm 2458289
10282
404
Sostarics Lajos (1896-1968): Budapest, Óbuda az 1960-as években. Akvarell, papír, jelzés nélkül, széteső keretben, 28x42 cm 2469909
10283
404
Subkégel Gyula (1907-?): Udvarlás. Akvarell, selyem, kartonra kasírozva. Jelzett. Foltos. 29x20,5 cm Üvegezett fa keretben 2428285
10284
404
Peter Sulo (1984-): Arckép, 2007. Akril, papír, jelzett a hátoldalán, 59x42 cm. / Peter Sulo (1984-), Slowakian painter: Portrait, 2007. Acrylic on paper, signed on the reverse, 59x42 cm 2402073
10285
404
24000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Beteg sejt, 1971. Rézkarc, monotípia, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, lap széle vágott, 21,5×17 cm 2494053
10286
404
14000
Szabados Árpád (1944-2017): Bartók Béla emlékére, (részlet), 1971-78. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (84/100). 50×32,5 cm 2473850
10287
404
Szabó László (1943-1993): Virágcsokor. Rézmetszet, papír, jelzett, lap alján Képzőművészeti Alap bélyegzőjével, lap alsó sarkaiban törésnyommal, 25×18 cm 2448543
10288
404
Szabó Mária (?-): Divorce. Vegyes technika, papír, jelzett a paszpartun, hátoldalán címkén feliratozott, paszpartu kissé foltos és kisebb törésnyomokkal, 38x55cm 2457425
10289
404
Szabó Péter (1969-): Fáid 1990.
Olaj, farost. Jelzett, 50,5x38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft