Festmények és grafikák

Tételek száma: 346

Ujváry Lajos (1925-2006): Balatonföldvár, rendőrségi hajó, 1969. Akvarell, kréta, ceruza, toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 16x18 cm
10326.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ujváry Lajos (1925-2006): Lovran, 1965. Golyóstoll, papír, kartonra kasírozva, kartonon apró szakadással. Jelzett. 41,5x29,5 cm / Pen on paper, signed, mounted on cardboard.
10327.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Vadász Endre (1901-1944): 7 db fametszet erdei témában. Papír, 17x16 cm és 21x18 cm közötti méretben. Békés István-Vadász Endre: Vihar az erdőn, Elbeszélő költemény és hét fametszet c. mappa részeként, Békés István költeményével (7 p.), a mappa borítója sérült, hiányos.
10328.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
19
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, 19x24 cm
10329.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vágfalvi Ottó (1925-2015): Tihany. Gouache, karton, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, fa keretben, 14,5×21 cm
10330.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
10331.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Varga Hajdú István (1920-1981): 3 db sokszorosított grafika. Ofszet, papír, mind jelzett, lap méret: 22,5×20 cm
10332.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vázlat a Szerelmesekhez. Ceruza, papír, jelzett. 9x17 cm
10333.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
10334.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Végvári Beatrix (1958-): Otthon, ház? Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. 53,5×53,5 cm
10335.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Verebics Katalin (1980): Ítéletnap. Vegyes technika, papír, jelzett. 19x27 cm
10336.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Vincze András (1914-1987): Faluvég (Alpár). Monotípia, papír, jelzett a paszpartun. 18x24 cm
10337.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft