Szász Endre (1926-2003): Anya gyermekével, 1966. Golyóstoll, papír. Jelezve középen lent (?). Lap kissé sérült (hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, felső része kissé foltos). Paszpartuban. 16×10 cm.
Szász Endre (1926-2003): Alak. Tus, papír, jelzett. Lap tetején alkotást nem érintő szakadással, lap szélén foltos (paszpartuzás nyomaival). 29,5x21 cm
Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton és Szász Endre sajátkezű, autográf aláírásával. Lap jobb felső sarkában apró szakadással. Lapméret: 84×59 cm
Szemethy Imre (1945- ): Fabáb-tánc. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 25x34 cm