Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2496560
10229
404
Nemes Tibor (1955-): Balaton. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 32×44 cm 2496173
10230
404
Nowinsky Jenő (1884-?): Dombos táj. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalon Uj Szalon kiállítási raglappal. Kissé sérült. 40×58 cm 2295818
10231
404
Nyilasi Tibor (1936-): Tanulmány a fekvő nőhöz. Szén, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Hátoldala foltos. 62×47,5 cm 2492913
10232
404
Olajos György (1953-): Luna decrescit, 1991. Litográfia, papír, jelzett, számozott (5/50). 90×59 cm 2495589
10233
404
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Csendélet málnával. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 18x24 cm 2495592
10234
404
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Csendélet eperrel. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 18x24 cm 2495595
10235
404
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Pompa csendélet. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 50x60 cm 2495600
10236
404
19000
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Téli jelenet. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 50x60 cm 2495520
10237
404
Vlado Ondo: Kassai dóm. Rézkarc, papír, Jelzett. Üvegezett keretben 17x11 cm 2404014
10238
404
3400
Orsovai Valéria (1943-): Színek varázsa. Akvarell, selyem, jelzett, kartonra applikáva, 15×16,5 cm 2493959
10239
404
P. Bak János (1913-1981): Tiszai halászok. Olaj, vászon, jelzett, restaurált. Fa keretben. 30×40 cm 2496523
10240
404
14000
Pál Sándor: Gábriel arkangyal. Tűzzománc ikon. Jelzett. 15x14 cm Keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft