Papp Nikolett (1970): A hinta. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A: XV./15 számozással. Autográf ajándékozási sorokkal. Lap széle vágott és paszpartuzás nyomaival. 26×24 cm
vitéz Pataky Ferenc (1897-): Siratás, 1914. Tus, karton, jelzett, jobb alsó sarkában kisebb felületi sérüléssel, bal felső sarkában kisebb folttal, 16,5x25,5 cm
Prutkay Péter (1947-): Csak tiszta forrásból, 1980. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 28x32 cm.
Raszler Károly (1925-2005): Bartók utolsó, No. 3 zongoraversenyéhez, 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 49,5x39,5 cm. Lapméret: 63,5x50 cm