Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2433393
10266
404
Ruzicskay György (1896-1993): Oszlopok. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 26×19 cm 2465362
10267
404
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 19×26 cm 2493140
10268
404
Saáry Éva (1929-2014): Vörös-fekete kompozíció, 1984. Akvarell, filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 24,5×16 cm 2211415
10269
404
Stephan Salzer (?-): Levelek vagyunk egy nagy fán. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/25), hátoldalán címkén feliratozott, 28×25 cm 2493578
10270
404
Sándor József (1887-1936): Meditatio (Meditáció). Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fa keretben, 21,5×14,5 cm 2493694
10271
404
Sarkady J. Antal (?-): Wass Albert emléklap. Xilogravűr, papír, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával, üvegezett keretben. 29x20 cm 2285649
10272
404
Hans Schindler (?-?). Wachau, Hof in Weissenkirchen. Színes rézkarc, papír, jelzett. Sérült üvegezett fa keretben. 15,5×10,5 cm 2493318
10273
404
Schmal Károly (1942-): Csomagok. Computer print, papír, jelzett, paszpartuban. 17×12 cm 2431395
10274
404
Scultéty Éva (1917-2001): Virág csendélet, rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos és sérült, 38,5×29,5 cm 2487426
10275
404
30000
Sebestyén János (1957-): Toronyrepülők. Akril, farost, jelzett, 147×100 cm ( A festmény két darabból álló egy mű) 2487425
10276
404
30000
Sebestyén János (1957-): Kapuban I. Akril, farost, jelzett, 110×100 cm 2487432
10277
404
30000
Sebestyén János (1957-): "IDOLS". Akril, farost, jelzett, 122×78 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft