Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2406539
10145
404
Józsa János (1936-2016): Betlehemesek. Színes fametszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. Fa keretben. 22x34 cm 2492933
10146
404
Józsa Károly (1872-1929): Udvarlók karikatúra. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben. 20x36cm 2492378
10147
404
Kádas István (1941-): Szentháromság tér. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/100), üvegezett fa keretben, lap kissé foltos, 20×40 cm 2492927
10148
404
Kádár Katalin (1951- ): Eső Brnoban. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (14/16), 77,5×57 cm 2460185
10149
404
Kádár Katalin (?-): Goya szerelme. Olaj, farost. Jelzett, sérült, 35x50cm 2491847
10150
404
Kalcsó József (1952- ): Hölgy kalappal, akt. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán feliratozva, szélein kisebb felületi sérülésekkel, 40x30 cm 2100550
10151
404
Kamarás Béla (?-?): Mező szénaboglyával. Akvarell, papír, jelzett, kis szakadással, 26×35 cm 2453689
10152
404
Károlyi András (1938-): Az idő fogságában. Ofszet, tus, filc, kréta, papír, jelzett, számozott (18/25), 19,5x39 cm. Egyedileg színezett, gyűjtői darab! 2492587
10153
404
Károlyi András (1938-), 2 db mű: Beszélgetők és Kerítésnél. Tus, papír, egyik jelzett, 33x23 cm. 2493667
10154
404
Kass János (1927-2010): Háromkirályok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 14,5x9,5 cm 2470331
10155
404
Katona Áron Sándor (1940-): Jónás a cet gyomrában.
Tűzzománc, fém, fa lapra applikálva, jelzett, 15x20cm 2470343
10156
404
Katona Áron Sándor (1940-): Baba, 1970.
Fémlemez, fa lapra applikálva, jelezve balra lent, kopott, 34x14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft