Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2472428
10121
404
Haász Ágnes (1951-): Nyílt struktúra, 2020. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/23). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és címkén feliratozott. 45x45 cm 2470231
10122
404
Hajnal János (1913-2010): Árpádházi Szt. Erzsébet. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 56/100). Kb. 70x50 cm. 2470220
10123
404
Hajnal János (1913-2010): Dante inferno illusztráció V, 1994. Színes rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm. 2495327
10124
404
32000
Hajós Hollanda Éva (1935-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50x70 cm 2492156
10125
404
14000
Halasi Horváth István (1904-1994): Női akt. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett. Vetemedésekkel. 70x50 cm 2428553
10126
404
Helyes Jenő (1950-): Bábolnai táj, 2011. Gouache, papír, jelzett. 29x42 cm 2490017
10127
404
Herczeg Nándor (1970- ): Út 2008. Vegyes technika, fára kasírozott papír, Jelzett, 40x26 cm 2490012
10128
404
Herczeg Nándor (1970- ): Reinkarnáció 2009. Olaj, fára kasírozott papír, Jelzett, 40x26 cm 2490015
10129
404
Herczeg Nándor (1970- ): A hegy, a hegymászók és az út. 2009. Olaj, fára kasírozott papír, Jelzett, 40x26 cm 2493986
10130
404
Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Olaj, karton, jelzett, sérült. Fa keretben, 13×32,5 cm 2496245
10131
404
Herman Lipót (1884-1972): Balatoni táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 28,5×35 cm 2430962
10132
404
Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (1911-2008): Absztrakt kompozíció. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, lapszéli szakadással, 20×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft