Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2470287
10169
404
34000
Kornis György (1927-2011): Őszi vetés. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 12×20,5 cm 2494137
10170
404
Kovács Kálmán (1927-): Női akt. Litográfia, papír. Jelzett. Paszpartuban. 34×21 cm. 2493133
10171
404
Kovács László (1944-2006): Ősz (cím nélkül), 1994. Olajnyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 24,5×14,5 cm 2472557
10172
404
Kovács Péter Balázs (1955-): Secret II., 1998. Computer print, papír, jelzett. Művészpéldány EA V/V. számozással. 19,5×19,5 cm 2494731
10173
404
Kovács Tamás (1942-1999): A tarot világa (a csillag), rézkarc, papír, jelzett, számozott (32/100), üvegezett fa keretben, 29×39 cm 2484023
10174
404
Kovács Tamás (1942-1999): Ősök VI. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány AP 4/15 számozással. Üvegezett fa keretben, 15,5×27,5 cm 2472571
10175
404
4800
Kozák Attila (1949-): PFZ Land art II, 1984. Ofszet, szitanyomat, papír, jelzett, számozott (1/8). Lap széle kissé foltos 25x32 cm 2494685
10176
404
Kozma Lajos (1884-1948): Alakok. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2494669
10177
404
Kozma Lajos (1884-1948): Élet. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2493356
10178
404
19000
Krafcsik Adolf (1953-2017), Leonardo da Vinci után: Az utolsó vacsora. Olaj, vászon, kissé sérült (felületi festék lepergéssel). Jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 60x105 cm 2493348
10179
404
Krafcsik Adolf (1953-2017), Szinyei Merse Pál után: Majális. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Dekoratív, fa keretben. 75x62 cm 2493372
10180
404
Krafcsik Adolf (1953-2017): Csendélet. Olaj, vászon, kartonon. Jelzés nélkül. Sérült, foltos. 85x60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft