Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492736
10193
404
50000
Madarász Gyula (1858-1931): Erdőrészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19 cm 2448764
10194
404
Markos András (1950-2020): Kompozíció (cím nélkül), 1992. Litográfia, papír, jelzett, számozott (127/200). Kányádi Sándor: Vae Victis c. mappából. Lapméret: 33×35 cm 2319246
10195
404
22000
Martyn Ferenc (1899-1986): Léda emlékére, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 39/100. Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. 38,5×29 cm / Screenprint on paper, signed, numbered. 39/100. 2495391
10196
404
Megyeri József (?-): Tavasz. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett. Fa keretben, 26,5×34 cm 2495387
10197
404
3400
Megyeri József (?-): Nyírfa liget. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 39×30 cm 2495382
10198
404
Megyeri József (?-): Tűztorony. Olaj, karton. Jelzett. Fa keretben, 28×47 cm 2474262
10199
404
Megyeri József (?-): Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fa keretben, 30×45 cm 2474253
10200
404
Megyeri József (?-): A Patak. Olaj, karton. Jelzett. Fa keretben, 27×35 cm 2474244
10201
404
Megyeri József (?-): Vízimalom. Olaj, farost. Jelzett. Fa keretben, 36×30,5 cm 2497200
10202
404
Megyeri József (?-): Téli táj. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben, 33×45 cm 2497209
10203
404
Megyeri József (?-): Erdészlak, Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Dekoratív fa keretben, 36×45 cm 2494374
10204
404
Rune Mields (1935-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 34x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft